Firma Adı İletişim Konum
AHC MAKİNE OTOMOTİV İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Minareliçavuş Mahallesi 104.(290) Sokak No: 18/1 / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 242 00
Web: http://www.ahcmakine.com/
Salon: 3
Stant: 315 B
Ürün Grupları
  • SABiT iSLEMELER iCiN UNiVERSAL COK KAFALI DELME MAKiNELERi
  • SABiT iSLEMELER iCiN COK MiLLi YATAY VE DiKEY KAFALI DELME MAKiNELERi
  • KONTiNU iSLEMELER iCiN COK MiLLi YATAY VEYA DIKEY KAFALI DELME MAKINELERI
  • KESME FREZLEME DELME DUBEL CAKMA iCiN DELME OTOMATLARI
  • CNC DELME MAKiNELERi

AHC Makine olarak yılların deneyimine sahip, dünya çapında rol oynayan bir kuruluşuz. Şirketimizin kurulmasından bu yana, ağaç işleme sektöründe CNC konrol üniteli delik makineler i üretmekte geliştir mekte v e ihr aç etmekteyiz. Yapılan y eni yatırıml arla Makine çeşitliliğini artır makta, hayatımızı v e üretimi kolaylaştıran teknolojik üretim imkanl arı sunmaktayız. Makinelerimizi Bur sa-TÜRKİYE de bulunan fabr ikamızda üretmekteyiz. Makinelerimizle hizmet v erdiğimiz sürece müşter ilerimize dünya çapında hizmet sunmaktayız. Orjinal y edek parçal arın mev cudiyetini v e en son teknolojiy e uy gun güncellemeleri / modifikasy onları sağl amaktayız. Makineler imizin uzun ömürlü olması bizim en büyük gururumuzdur. Kullanılan makine ekipmanları en iyi materyal ve markalardan seçilmektedir. Makineler üzerinde maksimum, minimum kesim boyu, dijital boy, ayarl ama farklı testere çapı vb. talepler inize de kar şılayabilmektedir. Pazar ve teknoloji liderliğindeki odak noktamız her zaman mümkün olan en düşük enerji tüketimi ile en yüksek üretkenliktir . Bu başarı, birçok y eniliğe, patente v e profosyonel ekibimizin özv erili çalışmal arına dayanmaktadır. AHC Makine y önetim kurulu, şirketi büyük başarı ile y önetmektedir.

Çift Delici Üniteli Çoklu dekik makinesiDouble 513
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Delik delme, kanal açma ve freze işlemlerini hızlı ve hassas şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda freze motoru ile köşe yuvarlama, dairesel boşaltma, kare boşaltma gibi işlemleri uygular. Makinanın sahip olduğu çift delici ünite ile üretim hızı iki katına çıkmaktadır. Çift tutucular ile parçayıkaydırmadan, 4 kenar ve üst yüzey olmak üzere parçanın 5 yüzeye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ön arka besleme ve boşaltma tablasına sahiptir. Ön besleme tablası havalı tabla olarak tasarlanmıştır. CNC Kontrol ünitesi olarak TPA-CAD Programı Kullanılmaktadır.

CNC TAKIM DEĞİŞTİRME MAKİNATOOLCHANGE 4013
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Delik delme, kanal açma ve freze işlemlerini hızlı ve hassas şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda freze motoru ile köşe yuvarlama, dairesel boşaltma, kare boşaltma gibi işlemleri uygular. Takım değiştirme modülü ile otomatik olarak takım değiştirme ve takım boy ölçme işlemini yapmaktadır. Çift tutucular ile parçayı kaydırmadan, 4 kenar ve üst yüzey olmak üzere parçanın 5 yüzeye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ön arka besleme ve boşaltma tablasına sahiptir. Ön besleme tablası havalı tabla olarak tasarlanmıştır. CNC Kontrol ünitesi olarak TPA-CAD Programı Kullanılmaktadır.

CNC ÇOKLU DELİK DELME MAKİNARAPID DRILLING 4014
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Delik delme, kanal açma ve freze işlemlerini hızlı ve hassas şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda freze motoru ile köşe yuvarlama, dairesel boşaltma, kare boşaltma gibi işlemleri yapar. Çift tutucular ile parçayı kaydırmadan, 4 kenar ve üst yüzey olmak üzere parçanın 5 yüzeyine işlem uygular. Ön arka besleme ve boşaltma tablasına sahiptir. Ön besleme tablası havalı tabla olarak tasarlanmıştır. Yüksek verimlilik ve esneklik sağlar. CNC Kontrol ünitesi olarak TPA-CAD Programı Kullanılmaktadır.

KAPI EBATLAMA MAKİNASIDOOR EXPERT PLUS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DOOR EXPERT modeli kapı kenarlarını otomatik keserek ebatlama işlemini yapmaktadır. DOOR EXPERT Presten çıkan kapı panelini vakumlu tutucular ile sabitlemekte ve dokunmatik kontrol panelinden girilen ölçülere göre lambalı veya düz olarak hassas biçimde kenarlarını keserek ebatlamaktadır. Üzerinde bulunan servo motorlar sayesinde daha hızlı hassas kesim yapmaktadır. DOOR EXPERT PLUS modelinde ise ebatlamaya ek olarak kenarlarını kesici bıçak/zımpara top ile geçerek zımparalama işlemini tamamlar. Makine vakumlu tutucular ile parçayı emniyetlice sabitlemektedir. Lineer kızak ünitesiyle kolayca hareket edebilmekte ve yağlama sisteminede sahiptir. Dokunmatik kontrol paneli ile kolaylıkla en boy ayarları yapılabilmektedir.

KAPI EBATLAMA KİLİT KOL PRO MAKİNASIDOOR EXPERT LOCK PRO
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DOOR EXPERT modeli kapı kenarlarını otomatik keserek ebatlama işlemini yapmaktadır. DOOR EXPERT Presten çıkan kapı panelini vakumlu tutucular ile sabitlemekte ve dokunmatik kontrol panelinden girilen ölçülere göre lambalı veya düz olarak hassas biçimde kenarlarını keserek ebatlamaktadır. Üzerinde bulunan servo motorlar sayesinde daha hızlı hassas kesim yapmaktadır. DOOR EXPERT PLUS modelinde ise ebatlamaya ek olarak kenarlarını kesici bıçak/zımpara top ile geçerek zımparalama işlemini tamamlar. Makine vakumlu tutucular ile parçayı emniyetlice sabitlemektedir. Lineer kızak ünitesiyle kolayca hareket edebilmekte ve yağlama sisteminede sahiptir. Dokunmatik kontrol paneli ile kolaylıkla en boy ayarları yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak kapıda kilit ve kol yeri açmaktadır.

WOOD EXPERT 400WOOD EXPERT 400
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

WOOD EXPERT 400 Otomatik çift taraflı 45 veya 90 derece arası ahşap kapı kasa kesim ve bağlantı deliklerini açma makinesi. WOOD EXPERT 400 Ahşap kapı kasa profilleri seri olarak çift 45 veya 90 derece kesim yapmak ve köşe bağlantı deliklerini otomatik açmak için tasarlanmıştır. Sol kesim grubu sabit sağ kesim grubu hareketlidir. Makine baskı tutucular ile parçayı emniyetlice sabitlemektedir. Sağ ünite mekanik sabitleme sayesinde kesimlerde kolaylık sağlamaktadır. Bir operasyon yaklaşık 10-15sn kadar sürmektedir. Kesici testere ve delici grup pnömatik (otomatik) hareketlidir. Parça boyutu hassas ölçü cetveli ile kolayca ve hatasız ayarlanabilmektedir.Lineer kızak ünitesiyle kolayca hareket edebilmekte ve bu ünite yağlama sisteminede sahiptir

ALU EXPERT 300ALU EXPERT 300
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALU EXPERT 300 Alüminyum ve PVC profilleri çift taraflı seri olarak 45 ile 90 derece arasında kesim yapmak için tasarlanmıştır. ALU EXPERT 300 Makine baskı tutucular ile parçayı emniyetlice sabitlemektedir. Bir operasyon yaklaşık 5 sn kadar sürmektedir. Kesici testere pnömatik (otomatik) hareketlidir. Parça boyutu hassas ölçü cetveli ile kolayca ve hatasız ayarlanabilmektedir. Sol kesim grubu sabit, sağ kesim grubu hareketlidir. Hareketli grup, yağlama ünitesine sahip Lineer kızaklar ile kolayca hareket edebilmektedir. Otomatik testere soğutma sistemi vardır.

MENTEŞE MAKİNASI5 HEAD HINGE
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sol delme kafası sabit, diğerleri hareketli Daha hassas delme için menteşe işlendiğinde otomatik olarak çalışan soğutma ünitesi Her delme ünitesi için ayrı ayrı aktif/pasif seçme imkanı Parça, pnömatik kelepçelerle güvenli bir şekilde sabitlenir Menteşe başlığı sayısı isteğe göre artırılıp azaltılabilir. Menteşe çapı isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. Delikler arası mesafe maksimum 3 metredir. Pratik kullanıma uygun portatif kontrol paneli Opsiyonel olarak matkap kafalarına dijital metre eklenebilir.

TEK KAFATEK KAFA kulp
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Aluminyum makinalarda kulp yeri açma makinası

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AHC